KLASA NA MEDAL
Znamy już zwycięzców akcji „Klasa na medal”!
Z wielką radością ogłaszamy oficjalne wyniki szkolnego konkursu, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski. Główną ideą całej akcji było promowanie wzajemnej współpracy, zaangażowania oraz pozytywnych zachowań w murach naszej szkoły.
Uczniowie wzięli udział w takich akcjach jak: Dzień Pluszaka, Dzień Przyjaźni, Dzień postaci z bajek, Dzień Popcornu, Dzień Niezapominajki.
Klasy uzyskały następujące wyniki: 4A - 54,40% 4B - 65,31% 5 - 49,48% 6 - 81,21% 7 - 44,76% 8 - 44,73%
Tytuł „Klasy na medal” w roku szkolnym 2025/2026 trafia do: klasy 6!
Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego sukcesu! Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za tak aktywny i pełen energii udział. Wasze wspólne starania sprawiły, że w szkole zapanowała wyjątkowo przyjazna i zgrana atmosfera.
Dodatkowe podziękowania kierujemy do Rady Rodziców – dziękujemy za ufundowanie głównej nagrody dla zwycięskiej klasy w postaci biletów na wspólne wyjście do kina!
