PIERWSZE PRAWO JAZDY!
Mamy pierwsze prawo jazdy ! Uczniowie zdali egzamin na kartę rowerową. Za nami tygodnie przygotowań - nauki przepisów ruchu drogowego. Z dumą ogłaszamy, że grupa uczniów naszej szkoły oficjalnie dołączyła do grona pełnoprawnych uczestników ruchu drogowego, zdobywając swoją pierwszą kartę rowerową! Egzamin składał się z dwóch wymagających części. W etapie teoretycznym uczniowie musieli wykazać się doskonałą znajomością znaków drogowych, zasad pierwszeństwa przejazdu oraz podstaw pierwszej pomocy. Z kolei na placu manewrowym zorganizowanym na boisku szkolnym liczyła się precyzja - płynne ruszanie, sygnalizowanie manewrów ręką, slalom oraz bezpieczne zatrzymanie pojazdu. Egzamin przeprowadzili sierżant Jakub Wawrzynosek oraz post. Magdalena Eliasiewicz, którym bardzo dziękujemy za stworzenie miłej atmosfery i udzielanie cennych porad. Wszystkim rowerzystom gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy !
